serwis 601 634 745  pomoc drogowa 24H 601 064 433
Godziny Otwarcia
24H - numer alarmowy
 601 634 745

Godziny pracy biura:
Pon-Pt: 700-1700

O Nas

Zapraszamy do naszej firmy. Zapewniamy profesjonalną obsługę.

O Nas

Historia firmy Leszek Richert – Blacharstwo i Lakiernictwo sięga 1991 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, która poprzez ciągłe doskonalenie z roku na rok stara się poszerzać ofertę, a tym samym zapewniać Klientowi kompleksową obsługę.

Przez ten długi okres zdobyliśmy ogromną ilość doświadczeń w obszarze napraw blacharsko-lakierniczych. Wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania technologiczne i wypracowaliśmy bardzo dobrą opinię na temat zakładu zdobytą dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta oraz wysokiej jakości napraw. Z naszego zakładu każdego roku wyjeżdża setki samochodów, których właściciele zauważają wysoką jakość napraw, obsługi warsztatu i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Dowiedz się więcej...

Naprawa

Wszystkie naprawy wykonywane są  z wykorzystaniem nowoczenych rozwiązań.

Lakiernia

Nasza lakiernia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt przeznaczony do napraw powłoki samochodowej. Wykorzyystujemy kabinę lakierniczo-suszącą firmy KASPERSKI, dzięki której malowane elementy są zabezpieczone przed warunkami zewnętrznymi. Kabina przygotowana jest do malowania lakierami wodnymi i rozcięczalnikowymi. Posiadamy 2 hale wyposażone w strefy przygotowawcze do odsysania pyłów poprzez wyciąg sufitowy i naziemny. Posiadamy także różnego rodzaju sprzęt do profesjonalnego przygotowywania elementów konstrukcji pojazdów. Dysponujemy również własną mieszalnią lakierów firmy SIKKENS, pozwala ona na precyzyjne dobranie odcieni kolorów. Mieszalnia daje nam możliwość uzyskania oryginalnej powłoki lakierniczej.

Posiadamy certyfikat jakości firmy SIKKNES co pozwala na udzielenie 5- letniej gwarancji na powłokę lakierniczą.

Blacharnia

Blacharnia firmy wyposażona jest w najlepszy sprzęt do wykonywania napraw konstrukcji pojazdów takie jak : rama naprawcza. Jest to pierwszym systemem naprawczo - pomiarowym umożliwiającym wykonanie kompleksowej naprawy w sposób szybki i dokładny. To urządzenie jest perfekcyjnym przyrządem kontrolno - pomiarowym  służącym do pomiaru punktów bazowych karoserii samochodów osobowych , terenowych oraz małych ciężarowych. System ten pozwala na przywrócenie oryginalnych wymiarów płyty podłogowej, co gwarantuje to późniejszym bezpiecznym eksploatowaniem pojazdu. Po skończonej naprawie płyta podłogowa poddawana jest badaniu geometrycznemu zawieszenia czterech kół systemem HUNTER.

Blackhawk

Szark –Blackhawk Shark to skomputeryzowany system elektronicznego pomiaru, który opiera się na technologii ultradźwiękowej mierzącej stan
techniczny pojazdu i analizowanych w czasie rzeczywistym danych przez komputer. Jest to najnowocześniejszy sposób pobierania punktów bazowych karoserii pojazdu dzięki którym widzimy nawet najdrobniejsze przesunięcia, które zostają naprawione. System posiada homologacje takich producentów samochodowych jak : Audi, VW, Nissan, Toyota, Marcedes, BMW.

Komora

Komora lakiernicza firmy Kasperski : profesjonalne miejsce pracy stworzone na potrzeby firm lakierniczych. Malowane elementy są zabezpieczane przed warunkami zewnętrznymi. Uzyskany efekt malowania w komorze lakierniczej to profesjonalne odrestaurowanie zniszczonego elementu pojazdu. Są dwie podstawowe fazy pracy naszej komory lakierniczej. Pierwsza faza lakierowanie gdzie na nowe elementy wymienione w państwa pojeździe są odpowiednio nakładane warstwy ochronne przed czynnikami zewnętrznymi, a także kolor i ostatni kluczowy element lakier bezbarwny a także Druga faza suszenie gdzie państwa samochód jest wygrzewany w wysokich temperaturach gdzie lakier twardnieje i uzyskuje odpowiednia ochronę.

Mieszalnik

Sikkens to od ponad 100 lat wiodąca marka produktów lakierniczych do renowacyjnego lakierowania pojazdów. Należy do holenderskiego koncernu chemicznego AkzoNobel, światowego lidera w produkcji farb i lakierów. Posiadamy własny mieszalnik lakierów właśnie tej firmy. Jest to dokładne i szybkie narzędzie służące do wyboru odpowiedniego koloru z palety ponad 40 tys. Dostępnych form. Poprzez symbol koloru każdego samochodu komputer mieszalnika odzwierciedla właściwe składniki do produkcji oryginalnego kolor lakieru państwa pojazdu .